EN UK
EN UK

Послуги готелю
"ALARUS LUXE"

Ранній заїзд

За додаткову плату

Ми розуміємо, що часто час прибуття або відбуття рейсу не збігається з часом заселення в готель, тому пропонуємо Вам послугу “Ранній заїзд”, тобто до 14:00 та надається за попереднім погодженням та бронюванням і оплачуються в розмірі 50% тарифу проживання за одну добу.
У будь-якому випадку Ви завжди можете залишити Ваш багаж в камері зберігання до заїзду або виїзду з готелю.

Пізній виїзд

За додаткову плату

Якщо час вашого від’їзду не збігається з часом звільнення номерів, ми пропонуємо Вам послугу “Пізній виїзд “, тобто після 12:00, яка надається за попереднім погодженням та бронюванням і оплачуються в розмірі 50% тарифу проживання за одну добу. У будь-якому випадку Ви завжди можете залишити Ваш багаж в камері зберігання до заїзду або виїзду з готелю.

Трансфер

За додаткову плату

Ми пропонуємо послугу трансферу з/до аеропорту, вокзалу. Це самий зручний і швидкий спосіб дістатись до центру міста і заселитися в готель. Якщо Ви зацікавилися нашою пропозицією, будь ласка заздалегідь зв’яжіться з нами.

Прасування / Прання

За додаткову плату

Для максимально комфортного перебування і відчуття охайності і свіжості для Вас послуга по прасуванню, прання і чищення одягу.

Екскурсійне обслуговування

За додаткову плату

Наші співробітники підберуть для Вас самі цікаві варіанти екскурсій від популярних до авторських на будь-який смак і гаманець.

Напої

За додаткову плату

На території готелю Ви можете замовити гарячі напої

Ресторан

Елегантний ресторан знаходиться на п’ятому поверсі готелю ALARUS LUXE і пропонує своїм гостям одеську та європейську кухню.

Вишукані страви, приготовані з ножа, зі свіжих і корисних інгредієнтів. Традиційно смачні одеські страви, сири, ковбаси та багато іншого не залишить Вас голодними та байдужими. У теплу пору року гостей можна відпочивати на літній терасі з оглядовим виглядом старої Одеси.

У ресторані подаються сніданки з 08:00 до 10:00 щоденно та з 08:00 до 11:00 у вихідні та святкові дні.Ресторан Готелю «ALARUS LUXE» з літнім майданчиком – одне з найкращих місць в Одесі для проведення бенкетів, сімейних урочистостей, офіційних прийомів та ділових зустрічей.

Парковка

В нашому готелі парковка безкоштовна. Необхідне попереднє резервування, якщо ви бажаєте забронювати місце для паркування на час вашого перебування.

Камера схову багажу

Незалежно від часу Вашого від’їзду або приїзду Ви можете скористатися нашою камерою схову і прогулятися по Одесі.

Аптечка першої допомоги

Ми завжди дбаємо про здоров’я і благополуччя наших гостей. У разі необхідності аптечку можна запросити на стійці прийому і розміщення (рецепція).

Піднос багажу

Щоденно наші співробітники будуть раді допомогти Вам з багажем. Для замовлення послуги необхідно повідомити нам до Вашого заїзду.

Сейф

Сейф на стійці прийому і розміщення (рецепції).

Прасувальні приладдя

Надаються за запитом в номер.

Цілодобова робота стійки реєстрації (рецепції)

Наші співробітники до Ваших послуг 24/7.

Обслуговування номерів 24/7

Ви можете додатково замовити халат в номер, гігієнічні приладдя, зубні набори.

Друк та ксерокопіювання

Ви завжди можете роздрукувати електронні квитки на літак, потяг, в музеї, театри, особисті документи або зробити ксерокопію документів.

Дзвінок-будильник

Незамінна послуга для гостей, які люблять поспати. Замовте послугу на стійці прийому і розміщення (рецепції) і наш співробітник розбудить Вас в призначений час.

Консьєрж-сервіс

Наші співробітники завжди раді допомогти в замовленні авіа та ж/д квитків, бронюванні столика в ресторані, квитків в театр та на інші заходи.